Рання сивина вказує на небезпечну хворобу

Рання сивина вказує на небезпечну хворобу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Поява сивини або лисини – не тільки косметологічна проблема. У молодих чоловіків (до 40 років) це може бути знаком, що розвиваються серцево-судинні захворювання, заявили вчені. Свої доводи фахівці представили на щорічній конференції кардіологічного товариства Індії.

Співробітники Інституту кардіології і досліджень ООН в Ахмедабаді запросили для участі в новому дослідженні 790 чоловіків у віці до 40 років, що мають коронарні порушення, а також понад 1,2 тис. чоловіків того ж віку, які не мають відхилень у роботі серця, пише Народна Правда зі посиланням на ТонеТо.

Обстеження організму у випробовуваних показало, що чоловіки, які мають ішемічну хворобу серця, частіше за інших виявлялися власниками сивини, а також більшою мірою були схильні до облисіння. Зокрема, чоловіки з сивиною в цій групі склали 50% (в здоровій групі – 30%), а лисіючих нарахували 49% (серед здорових – 27%).

“Сивина і облисіння виявилися найсильнішими предикторами коронарних захворювань у молодих чоловіків”, – констатували в результаті автори проекту.

На їхню думку, ранні сивина і облисіння можуть бути маркерами справжнього біологічного віку організму, свідчити про прискореня старіння клітин.

Крім того, вважають дослідники, сигналом ймовірних хвороб серця у молодих чоловіків є ожиріння, підвищує їх ризик більш ніж в 4 рази. Наявність діабету, гіпертонії, спадкової схильності, звички курити тютюн у віці до 40 років теж посилюють схильність до хвороб серця і судин.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, фахівці пояснили, за допомогою яких процедур можна зупинити облисіння.

Нагадаємо, фахівці переконані, що дієта  – це перший крок на шляху до гарного і сильного волосся. Вона повинна містити білки і продукти багаті залізом: риба, зелений салат, яйця, насіння гарбуза, боби, нежирне м’ясо, злаки.

Раніше ми розповідали про поради фахівців для краси і здоров’я волосся.  Перш за все, необхідно правильно харчуватися і не зловживати з укладанням, а також підбирати ретельно засоби по догляду.

Також названо вісім дієвих способів зупинити випадіння волосся. Гірчичний порошок, яєчний жовток, кокосове масло, цибуля, мед, лавандова олія допоможуть впоратися з проблемою.

Джерело: Народна Правда