Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда У Путіна відреагували на скандальний закон про освіту в Україні

У Путіна відреагували на скандальний закон про освіту в Україні

У Путіна відреагували на скандальний закон про освіту в Україні
в Закордонна правда/Новини

Спікер Міністерства закордонних справ (МЗС) Росії Марія Захарова підтримала рішення Венеціанської комісії щодо нового законодавства України “Про освіту” та повідомила, що росіяни чекають від Ради Європи моніторингу справ щодо дотримання українцями рекомендацій.

Як зазначає “Народна Правда” із посиланням на “Сегодня”, за словами спікера Росія взяла до уваги обіцянки Євросоюзу про виконання Києвом рекомендацій Венеціанської комісії. МЗС вважає, що таким шляхом можна гарантувати ефективне забезпечення прав нацменшин, які проживають на території України, на навчання рідною мовою.

На думку Захарової, вимоги російської сторони про дотримання певної мовної політики щодо українського населення цілком відповідають компетентним міжнародним організаціям. Вона наголосила на тому, що чекають від української влади проведення консультацій із представниками нацменшин, що допоможе створити рівні можливості щодо мовних прав для всіх громадян України.

Як раніше писала “Народна Правда”, Європейська комісія за демократію через право закликала внести зміни в скандальний закон про освіту, щоб уникнути можливої дискримінації в Україні мов, які не є офіційними мовами Євросоюзу. 

Додамо, що Угорщина пропонує Україні вирішити мовний скандал, що спричинило затвердження ВР нового закону про освіту та відповіді на це Венеціанської комісії, дотримуючись трьох вимог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: