Депутати вигадали журналістам нову “перешкоду”

Депутати вигадали журналістам нову “перешкоду” Фото: "Преступности.НЕТ"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Депутати зареєстрували законопроект, за яким журналістам знадобиться акредитація перед візитом на кожне засідання ВРУ. Автором законопроекту стала заступник голови фракції “Народний фронт” та голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Про це пише Народна Правда з посиланням на newwest.media.

Loading...

Депутат запропонувала допускати журналістів та технічних працівників ЗМІ до парламентських засідань за сесійними або одноразовими картками акредитації.

Наразі акредитація журналістів та технічних працівників діє протягом усього скликання парламенту.

Автори законопроекту вважають, що “реальні” журналісти можуть акредитовуватися на кожну сесію, а ті з чотирьох тисяч акредитованих, хто приходять лише раз — не є нормою.

За словами Сюмар, у документі йдеться не про скорочення кількості акредитованих журналістів, а про формат акредитації. Також, за її словами, в законопроекті не йтиметься про дрес-код для журналістів. Водночас голова комітету не виключила, що такі пропозиції можуть бути.

Депутати вигадали журналістам нову “перешкоду” Депутати вигадали журналістам нову “перешкоду”

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що депутати ВР мають намір обмежити кількість журналістів, що працюють у парламенті, а також ввести для них дрес-код та обмежити час їх перебування у парламентській їдальні.

Нагадаємо також, що в парламентській їдальні в меню з’явилися брускета та бутерброд з сьомгою, смажені креветки з помідорами черрі, осетер заливний та качина грудка з журавлинним соусом.

Джерело: Народна Правда