Javelin для України відтепер офіційно може продавати Канада

Javelin для України відтепер офіційно може продавати Канада
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Канадський уряд погодив внесення України до переліку країн, в які дозволено експорт зброї.

У зв’язку з цим рішенням з’являються передумови до продажу Україні летальних озброєнь, в тому числі комплексів Javelin, передає “Народна Правда”.

Loading...

Офіційне видання уряду Канади Canada Gazette напередодні опублікувало подробиці прийнятого рішення. За інформацією видання, присутність України в Automatic Firearms Country Control List дозволяє експортерам з Канади звертатися до уряду за дозволом на експорт в Україну певних видів озброєння.

Тіньовий міністр національної оборони в опозиційному уряді Канади Джеймс Безан в ефірі “Голосу Америки” допустив, що тепер Канада зможе передавати Україні Javelin.

Парламентарій також підтримав ідею безвізового режиму для українців, як серйозний фактор пожвавлення бізнесу між країнами та налагодження зв’язку між громадянами дух країн.

Нагадаємо, парламентська опозиція Канади закликає надати України зброю для захисту. Така допомога Заходу сприятиме підвищенню обороноздатності України в умовах російської військової агресій, що триває.

Раніше повідомлялося, що після появи інформації про рішення канадського уряду у бойовиків на Донбасі припустили загострення ситуації у конфлікті на сході України.

Джерело: Народна Правда