Новий рік-2018: як зустріти по феншую

Новий рік-2018: як зустріти по феншую
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда
За китайським календарем Новий 2018-й рік – Жовтого Земляного Собаки. Щоб покровитель нового року був доброзичливим, важливо правильно облаштувати квартиру, накрити стіл і вдягнутись.

Яких правил феншую варто дотримуватися написали на 24tv.ua.

Loading...

Інтер’єр
Згідно з китайським вченням, якщо правильно розташувати предмети в кімнаті, можна зосередити позитивну енергію Всесвіту, яка допоможе мешканцям квартири весь рік бути “на коні”.
Ялинку треба встановлювати в залежності від того, що хочеться “прокачати” в наступному році: сімейний добробут, гроші, здоров’я, тощо. Для цього намалюйте кімнату на листочку і позначте сторони світу: південна, західна, північна, східна – а потім:
– кар’єристам варто звернути увагу на північну частину.
– північно-східна – покращує розумову діяльність, допоможе набути мудрості у новому році.
– східний сектор – взаєморозуміння у сім’ї.
– південно-східна частина кімнати відповідає за статки сім’ї. Тож якщо вам не вистачає грошей, розмістіть ялинку саме там.
– за славу і визнання відповідає південна сторона.
– південно-західний сектор допоможе налагодити стосунки у шлюбі.
– захід відповідає за поповнення родини новими членами.
– північно-західна частина приміщення – для поціновувачів подорожей.
– за здоров’я завжди відповідає центр приміщення.
Визначтесь, що буде у пріоритеті для вас наступного року, і розташуйте саме в тій частині приміщення ялинку. Китайці також радять розставити в будинку фігурки тотемної тварини-покровителя Нового року 2018. Оскільки собака вважається дуже сімейною твариною, то у квартирі має бути максимально затишно.

Декор ялинки
Ялинку варто прикрашати всією сім’єю. Дуже важливим є те, щоб члени родини не сварились під час цього заняття.
Варто уникати яскравого червоного кольору. Краще віддати пріоритет усім відтінкам жовтого.
Собака – тварина весела, тому можна дозволити що завгодно у прикрашанні новорічної красуні – навіть повісити краватки, шкарпетки і рукавички.
Але важливим є також використання у декорі ялинки предметів-символів:
– мішечки з кавовими зернами символізуватимуть сімейне благополуччя у Новому році Собаки.
– дзвіночки із синіми і зеленими бантиками – кличуть успіх у будинок.
– кошики зі штучними квітами дадуть сигнал Всесвіту до збільшення матеріальних статків сім’ї.

Новорічний стіл
За феншуєм стіл бажано розташувати так, щоб його можна було вільно обійти з усіх сторін, і ні в якому разі не навпроти туалету. Небажано також його ставити в кут. В ідеалі, стіл має бути круглим.
Стіл обов’язково треба застелити скатертиною, цього року – жовтого, або золотого кольору. В крайньому випадку – кольору слонової кістки, але тоді китайці радять придбати жовті або коричневі серветки, бажано без зайвих візерунків. Посуд теж має бути простим, однотонним, без зайвих візерунків і квіточок.
У центрі столу має стояти велика біла свічка, прикрашена ялинковим гіллям, або ж золотистими стрічками. Під час святкової вечері її потрібно запалити.
Серед наїдків бажано, щоб були м’ясні страви, адже це улюблена їжа собак. Але загалом стіл має бути максимально простим, без вишуканих рецептів, над якими треба провозитись цілий день.
За китайськими традиціями із страв є обов’язковою цзяоцзи – вони подібні до українських пельменів, тільки трикутної форми. За правилами, їх треба ліпити напередодні усією сім’єю. Їх подають із часниковим або соєвим соусами.

Одяг і макіяж
У святковому одязі має переважати жовтий, пісочний, золотий і коричневий кольори. Саме вони у китайців асоціюються із плодючістю та добробутом, не дарма ж 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки. Стихія Землі свідчить про те, що покращення матеріального добробуту стане основною тенденцією у новому році. А жовтий асоціюється із життєвими силами, оптимізмом і оригінальністю.
Вважається, що кольором одягу можна натякнути Всесвіту, що найбільше хочете покращити у Новому 2018 році.
Одяг у жовтих тонах говорить про бажання власника заробляти ще більше. Коричневий натякне, що тотему-собаці варто звернути увагу на внутрішній стан у сім’ї. Можливо, у вас забагато сварок, тоді він постарається згуртувати родину. Помаранчевий відповідає за здоров’я.
Людям, які народились у рік Собаки, бажано вдягнутись у зелені кольори, щоб було щастя.
Категорично забороняється одяг із тигровими та леопардовими принтами, а також зображення кицьок.
Аксесуари бажано обрати з натуральних дорогоцінних металів і каміння. Найкраще – вироби із золота. Щодо макіяжу і манікюру – краще м’які пастельні тони.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що ці продукти провокують появу зморшок на обличчі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...