Ці сім продуктів допомагають швидко завагітніти

Ці сім продуктів допомагають швидко завагітніти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Їжа займає центральне місце серед всіх потреб людського організму. Вона безпосередньо впливає на здоров’я органів і їх функціонування. Те ж саме відноситься і до репродуктивної системи. Виявляється, що є деякі продукти, які позитивно впливають на фертильність і підвищують шанси на зачаття.

Про це експерти розповіли журналу Ladyhealth, передає “Народна Правда“.

Loading...

Про які ж продукти йдеться?

Боби

Боби дуже багаті рослинними білками, які покращують здоров’я клітин, і підвищують шанси на зачаття. І вони набагато корисніші за  своїх побратимів тваринного походження, оскільки захищають організм від накопичення холестерину.

Морозиво

Морозиво для багатьох – найбажаніший продукт. Тепер його можна їсти без докорів сумління, бо, згідно з дослідженнями, воно підвищує народжуваність. Пломбір, що складається з молока і вершків, вибудовує правильний баланс статевих гормонів і стимулює овуляцію.

Темно-зелені листові овочі

Шпинат, рукола, брокколі і всі інші подібні овочі містять в своєму складі велику кількість фолієвої кислоти. Багато хто знає про її позитивний вплив на репродуктивну систему. Крім того, фолієва кислота знижує ризик викидня.

Насіння гарбуза

Вони корисні через високий вміст заліза. Дослідження показали, що жінки, які страждають на залізодефіцитну анемію, частіше мають проблеми із зачаттям і вагітністю.

Цільнозерновий хліб

Він врівноважує рівень цукру в крові і більш корисний, ніж очищене борошно, з якого виробляється білий хліб. Збільшення рівня інсуліну призводить до проблем із зачаттям, а також до високих показників цукру.

Оливкова олія

Цей продукт також допомагає нормалізації рівня цукру. Масло оливи зменшує запальні реакції в організмі, стимулює овуляцію і сприяє здоровому розвитку ембріона.

Лосось

Лосось багатий омега-3 жирними кислотами, які стимулюють секрецію статевих гормонів. При систематичному вживанні жирних сортів риби поліпшується кровообіг, що важливо для насичення репродуктивних органів поживними речовинами і киснем.

Нагадаємо, раніше медики розповіли про небезпеку, яку несе грип під час вагітності. Для вагітних жінок будь-які негативні наслідки даного захворювання подвійно небезпечні.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, зважене і раціональне планування вагітності стало нормою для багатьох сучасних пар. Однак часто технічний супровід цього процесу залишається досить архаїчним. Ситуація може змінитися з виходом на ринки нового пристрою, розробленого групою інженерів з Швейцарії.

Джерело: Народна Правда