Названо продукти, які надійно захистять від слабоумства

Названо продукти, які надійно захистять від слабоумства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Хвороба Альцгеймера вражає головний мозок, призводить до погіршення памяті та розумових здібностей. На думку психолога Оксани Скиталінської, лише у 5% людей причиною хвороби є гени, всі інші випадки залежать від набутих факторів.

Loading...

Як повідомляє «Народна Правда» із посиланням на «NewsYou», провокувати розвиток хвороби Альцгеймера може вік людини, ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, гіпертонія, метаболічний синдром, травма головного мозку, куріння, синдром Дауна, підвищений рівень холестерину, менструальна пауза, а також будь-яке запалення чи довготривалий стрес.

Щоб запобігти виникненню захворювання варто споживати яйця, кисломолочні продукти, горіхи та бобові, зернові злаки, квашені овочі, рибу, ягоди. Потрібно відмовитися від жареної їжі, кондитерських виробів, маргарину. Психолог радить також щодня займатися спортивними навантаженнями та тренуванням мозку.

Як раніше писала «Народна Правда», деякі продукти харчування можуть порушити процеси регенерації організму, стверджують експерти. Вони назвали три основні види продуктів, вживання яких веде до порушень в процесі відновлення клітин людського організму, тим самим наближаючи старіння. 

Нагадаємо, що дослідники склали перелік продуктів, вживання яких дозволяє людині виглядати молодше, не дивлячись на реальний вік. Завдяки речовинам в таких продуктах активується процес регенерації клітин і тканин – це і дає ефект омолодження. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...