Українців приголомшила якість молока відомої марки (відео)

Українців приголомшила якість молока відомої марки (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Якість продуктів харчування дедалі більше погіршується. Від магазинного молока залишається лише одна назва. Що додають виробники у їжу, яку споживають українці, можна лише здогадуватися.

Loading...

Як повідомляє «Народна Правда» із посиланням на «Facebook», жінка, яка нещодавно придбала молочну продукцію торгової марки «Яготинське», вразила соціальну мережу якістю покупки. Замість того, щоб отримати кисле молоко, продукт за одну ніч перетворився ледь не в резинову тягучу масу, чимось схожу на клей.

«У моїй родині всі надзвичайно люблять молоко. А чоловік обожнює кисле молоко. Тому, коли ми купуємо продукт, частину залишаємо, щоб скисало, і виходив кефір. Ось ми купили пачку молока «Яготинське», поставили на ніч, щоб скисло, а отримали дивну однорідну клейку масу», – розповідає споживач Тетяна Чумак.

Як раніше писала «Народна Правда», з початку нового року переробники молока не зможуть купувати сировину в селян, що збирають її у своїх приватних домоволодіннях. Натомість в українських магазинах з’явиться нове маркування молока  –  екстра-класу, вищого й першого. 

Нагадаємо, що молочну продукцію в Україні фальсифікують пальмовою олією. Рівень фальсифікації молочного ринку вже перевищує 50%. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...