Сила в правді

Навігація

Заступник голови НБУ літає в Москву зі звітами

Заступник голови НБУ літає в Москву зі звітами
в Новини/Правда про чиновників

Заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова виступає зв’язковим Адміністрації президента з Москвою і Фірташем. Дві поїздки до Росії Рожкова зробила під час відряджень до Єревану і Відень.

Про це пише Народна Правда з посиланням на dubinsky.pro.

Один раз – літала класичним маршрутом всіх “московських гостей” – через Мінськ. Цей візит відбувся 8-9 листопада: 8 листопад Рожкова вилетіла до Мінська о 17:07 і повернулася 9 листопада о 22:41.

З огляду на, що візити чиновників в РФ (особливо, польоти через Мінськ) відслідковуються СБУ – можна припустити, що поїздка Рожкової в РФ була узгоджена на найвищому рівні.

Як зазначає журналіст Олександр Дубінський, Рожкова літала в Москву з двома завданнями.

Перша – обговорити з керівництвом Ощадбанку і Зовнішторгбанку умови продажу їх дочірніх банків в Україні, під час яких надала гарантії невтручання в процес з боку НБУ.

Друга – обговорити конфлікт між “Тольяттіазот” і “Укрхімтрансамміком”, який системно програє в судах російській стороні.

За 2016-2017 роки “Укрхімтрансаммік” програв російської компанії позовів майже на 50 млн доларів, – які українське держпідприємство має сплатити до Росії, “Тольяттіазоту”.

У пресі ці судові програші називають схемою по виведенню в РФ коштів з українського бюджету, яку курирує Дмитро Фірташ, що знаходиться у Відні.

Необхідно відзначити, що 27-29 вересня Рожкова перебувала у Відні.

Також цікаво, що Рожкова знаходиться в постійному контакті з юристом Олексієм Дідковським, керуючим партнером юркомпанії “Астерс” – яка обслуговує “Укрхімтрансаммік” і програє його справи. І за даними Дубинського, протягом останніх двох місяців Рожкова зустрічалася з Дідковським 15 разів.

Олександр Дубинський відзначає, що звертався до Нацбанку із запитом – чи здійснювалися візити Катерини Рожкової в РФ в поточному році, на що в прес-службі Нацбанку відповіли “ні”.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський дав свідчення НАБУ в справі про націоналізацію Приватбанку.
Детективи Антикорупційного бюро записували ці свідчення в посольстві України в Швейцарії (Берн) у 20-их числах листопада.

Також ми писали, що за вересень заступниця голови НБУ Катерина Рожкова отримала зарплату в розмірі 230 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: