Сила в правді

Навігація
Головна Новини Клімкін вказав на наміри Росії на Донбасі

Клімкін вказав на наміри Росії на Донбасі

Клімкін вказав на наміри Росії на Донбасі
в Новини/Політична правда

Росія хоче залишити свій протекторат на Донбасі. Мета України – усунути Росію і ввести міжнародний компонент на Донбас.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв’ю Голосу Америки.

“Мандат миротворчої місії має охоплювати і всю територію Донбасу і неконтрольовану ділянку кордону. Він має служити цілям роззброєння і виведення зброї”, – наголосив він.

Україна та міжнародні партнери мають “спільну думку стосовно необхідного мандату миротворчої місії, – запевнив Клімкін, – а от Росія “намагається міняти тактику і вистрибнути зі всіх форматів, де вона знаходиться, щоб створити враження, що все, що відбувається в Україні – це внутрішній конфлікт”. Наступного року міністр очікує посилення міжнародного тиску на Росію шляхом розширення санкцій та збільшення допомоги Україні в сфері безпеки.

“Санкції США, які мають бути застосовані наступного року, мають бути дуже дієвими”, – наголосив він.

Варто очікувати більш рішучого стримування Росії і від країн ЄС. “В ЄС починають розуміти, що потрібні інші кроки, через те, що Росія веде війну не тільки проти України, але проти інституцій ЄС. Іспанія, Голландія, Великобританія та Німеччина все більше говорять про те, що така ситуація є неприйнятною”, сказав Клімкін.

За його словами, Росія хоче залишити свій протекторат на Донбасі будь-яким чином і поки вона від цього не відмовиться, ніякого прогресу не буде.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, після заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про те, що запит російськомовних громад в Україні можна задовольнити збереженням викладання мови та літератури, соцмережі вибухнули обуренням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: