Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кияни лютують через платний в'їзд на власну територію

Кияни лютують через платний в’їзд на власну територію

Кияни лютують через платний в’їзд на власну територію
в Новини/Соціальна правда

У суботу, 16 грудня, близько 14:00 біля дачного масиву “Русанівські сади” пройшов мітинг місцевих садівників проти стягування грошей за в’їзд на житлову територію. За їх словами, шлагбаум перешкоджає вільному пересуванню між містом і масивом.
Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Інформатор.

На пункті пропуску вимагають спеціальні документи – картки садівника, а також певне мито за додатковий вантаж в машині. З огляду на, що мешканці Садів постійно закуповують інвентар і продукти, в рік виходить кругленька сума в 600 тисяч  гривень з усіх 32 садових товариств.

Протестуючі цікавляться, чому нововведені правила не обговорили на загальних зборах і як бути з розбитою дорогою і тротуарами, якщо всі гроші тепер йдуть на оплату проїзду. “У нас приватизовані дороги і ділянки, за кожну з них ми платимо державі податок, а також членські внески. З них самостійно стягується сума на лагодження освітлення і асфальту. Але тепер, без згоди більшості, нас зобов’язали викладати 1000 гривень за можливість проїхати до себе ж на територію “, – обурюється голова садового товариства “Червоний хімік” Наталія Терещенко.

Крім проблеми зі шлагбаумом, існує конфліктна ситуація з регулярними напливами циган. Їх табір влаштувався з протилежного боку Русанівських садів, а місцеве Центральне правління видало їм перепустку. Жителі масиву страждають від постійних пограбувань і бояться ходити ночами: “Це велика проблема Русанівських садів”, – скаржиться Терещенко. Також вона повідомила і про недавню пожежу в меблевому цеху, в результаті якого постраждало ще вісім будинків. Скориставшись відсутністю господарів, цигани проникли в тимчасово кинуті будівлі і винесли дорогі речі. Поліція не відреагувала на те, що трапилося, належним чином.

Прибула на мітинг і сторона-опонент, що заперечує гнівні нарікання садівників. Її представляв Оганісій Ангайка, глава об’єднання садових товариств “Русанівський масив”, що управляє територією садів. За словами Ангайки, з 31 людини, яка приймала участь у загальних зборах, на яких і вирішувалося питання з платним шлагбаумом, 30 спільно проголосували “за”, а лише один утримався.

Кияни лютують через платний в’їзд на власну територію

“Всі їхні претензії – це брехня. Вибирав не я один. Ви зрозумійте, “швидкі” та пожежні вільно проїжджають через пропускний пункт”, – виправдовується Ангайка. Однак садівники повідомляють про те, що днями чоловік ледь не помер в очікуванні швидкої допомоги, тому що на пропускному пункті транспорт застряг у пробці. У одного з водіїв при собі просто не виявилося потрібних документів.

Конфлікт затягується з дня на день, і ніхто не знає, чим він закінчиться – мирним діалогом або фізичним протистоянням. Обидві сторони не збираються поступатися одна одній і йтимуть до кінця в вирішенні спірного питання.

Нагадаємо, раніше на “Русанівських садах” спалахнула пожежа. На місце трагедії виїхали 14 пожежних автомобілів.

Як повідомлялося, під час пожежі на “Русанівських садах”  спалахнула 4-поверхова будівля, в якій, ймовірно, розташовувався цех по виробництву меблів.

Раніше у столиці загорівся будинок на Подолі. Пожежа сталася на вул. Щекавицькій, 19/33. Зазначається, що пожежа сталася з невідомих причин у будинку, що є історичною пам’яткою. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: