Названо найкориснішу кашу для збереження здоров’я

Названо найкориснішу кашу для збереження здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

За “корисністю” перше місце займає гречка. Ця крупа збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.
Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Healthy Style.

Вона не схильна до нападу шкідників, тому її не обробляють пестицидами. Ще гречка практично не підвищує рівень глюкози в крові.

На другому місці рис. Але не білий, а бурий. При його обробці зберігається насіннєва плівка, що дозволяє зберегти в зерні більше корисних мікро- і макроелементів. Коли ж ми варимо білий рис, який пройшов усі стадії шліфування, то, по суті, готуємо суцільний крохмаль. Він швидко засвоюється і моментально підвищує рівень глюкози в крові, а значить, незабаром знову захочемо їсти. Для тих, хто мріє схуднути, це не кращий варіант. Захоплюватися білим рисом не варто ще й тому, що він може сприяти ризику інсулінорезистентності, тобто розвитку нечутливості клітин до інсуліну. Згодом це може призвести до цукрового діабету.

Третє місце – макарони з твердих сортів пшениці. Варити їх потрібно до напівготовності, як кажуть італійці, al dente, щоб в їх складі, як і в білому рисі, не було багато крохмалю.

Важливо розуміти, що чим різноманітнішим буде наш раціон, тим більше користі ми принесемо нашому здоров’ю. Тому не поспішайте відмовлятися ні від рису, ні від макаронів.

Нагадаємо, раніше медики назвали найкорисніші макарони для серця. Вчені з’ясували, що макаронні вироби із суміші цільнозернового ячмінного борошна і борошна з твердих сортів пшениці добре впливають на роботу серцево-судинної системи.

Раніше  китайські вчені з Університету Сучжоу дійшли висновку, що щоденне вживання сиру знижує ймовірність розвитку хвороб серця і судин.

Додамо, що науково доведено шкідливість для здоров’я маргарину. Регулярне вживання в їжу трансжирів, які містяться в маргарині,   порушує нормальний метаболізм, провокує ожиріння, а також призводить до розвитку серцево-судинних захворювань.

Джерело: Народна Правда