Виховати дитину дуже важко: українцям пояснили рекордне пониження народжуваності

Виховати дитину дуже важко: українцям пояснили рекордне пониження народжуваності
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За інформацією Держстату, протягом трьох кварталів 2017 року населення України скоротилося більш, ніж на 150 тисяч осіб. Високий відсоток смертності доповнюється вагомим спадом народжуваності.

Loading...

Про це «Народна Правда» пише з посиланням на Информ-UA.

У рейтингу ООН щодо народжуваності Україна посідає 172 позицію. Однією з головних причин є фінансова проблема, адже в наш час досить складно створити високий рівень добробуту, повідомляє ТСН.ua.

За словами українок, якщо у молодої матері нема необхідної зарплати або чоловік не в змозі забезпечити сім’ю, то виховання дитини стає дуже важким. Матусі скаржаться, що грошима, які виділяє держава, не можна навіть покрити витрати на підгузники. А на 2018 рік нардепи не передбачили збільшення соціальних виплат, попри стрімке зростання цін.

У Мінсоцполітики стверджують, що вельми стурбовані цією проблемою і неодноразово піднімали питання збільшення виплат. У свою чергу, майбутні батьки повинні розуміти, що розраховувати доведеться тільки на самих себе, а заводити дітей варто тоді, коли фінансове і моральне стан буде в нормі.

Раніше повідомлялося, що їжа займає центральне місце серед всіх потреб людського організму. Вона безпосередньо впливає на здоров’я органів і їх функціонування. Те ж саме відноситься і до репродуктивної системи. Виявляється, що є деякі продукти, які позитивно впливають на фертильність і підвищують шанси на зачаття.

Також нагадаємо, село в Рівненській області встановило європейський рекорд народжуваності. Там проживає сім’я, в якій нещодавно народилася 18-а дитина. Багатодітній мамі — 43 роки, батькові — 47.

Джерело: Народна Правда