На 652 мільйони “Укрзалізниця” накупила палива у “нечистої на руку” компанії

На 652 мільйони “Укрзалізниця” накупила палива у “нечистої на руку” компанії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Найбільший вітчизняний монополіст із вантажних і пасажирських перевезень потрапив у черговий корупційний скандал, в якому фігурують вже знайомі фірми та сотні мільйонів гривень.

Loading...

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на Наші гроші.

Центр забезпечення виробництва (філія “Укрзалізниці”) 15 грудня уклав три угоди з ТОВ “Газтрейд” на поставку дизпалива на загальну суму 652,22 млн гривень, пише видання з посиланням на інформацію в системі ProZorro.

У всіх випадках “Газтрейд” виграв аукціони у ТОВ “Елемент нафта” і ПП “ОККО Контракт”, опустивши ціну на 3% від очікуваної вартості торгів.

Як пише видання, “Газтрейд” пов’язане з ТОВ “Трейд Коммодіті”, яке часто виграє паливні тендери УЗ, а також постачає пальне військовим.

“Наші гроші” стверджують, що з осені 2016 року підконтрольні оточенню депутата Верховної Ради Олександра Грановського “Газтрейд” і “Трейд Коммодіті” виграли половину всіх паливних тендерів УЗ.

На 652 мільйони “Укрзалізниця” накупила палива у “нечистої на руку” компанії
Укрзалізниця, тендер

Нагадаємо, кілька місяців тому вибухнув скандал, коли було  затримано заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн держбюджету під час закупівель палива для Міноборони за ст. ч.5 ст.191 КК. Як зясувалося, компанія “Трейд Коммодіті” фігурувала у злочинній схемі щодо закупівлі палива.

Також нагадаємо, раніше стало відомо про масштабні розкрадання в “Укрзалізниці”. Близько мільярда гривень на рік може досягати сума, яку чиновники УЗ заробляють на корупційній схемі розподілу вагонів.

Раніше “Народна Правда” писала, що фінансовий план ПАТ “Укрзалізниці” на 2017 рік передбачає, що зарплати керівництву компанії буде збільшено, проте кількість робітників зменшиться разом зі зменшенням обсягу пасажирських перевезень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...