Рак легенів: названо шість небезпечних ознак

Рак легенів: названо шість небезпечних ознак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Рак легень все більше поширюється у людей, які ніколи не тримали в руках цигарок. За даними досліджень у європейських країнах за останні дев’ять років кількість людей, які не зловживали курінням, становить 20% від усіх зареєстрованих випадків захворювання на рак легень. Серед найпоширенішого симптому, який спостерігається у 65% онкохворих, є кашель. Особливо небезпечним є відхаркування крові чи флегми іржавого кольору.

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “Cikavosti”, куріння – головний фактор розвитку онкозахворювання легень, однак, не єдина. У групі ризику опинилися пасивці курці. Також негативно впливають на життєдіяльність людини, як виявилося, мінерал азбест та хімічний елемент радон. Необхідно вчасно виявити ознаки хвороби, щоб зупинити її на початковому етапі.

Серед симптомів раку легень медики називають свистяче дихання, біль у грудях, хриплість голосу, труднощі під час дихання, часте повторення пневмонії, а також надмірну вагу, набряки під очима тощо. При цьому 91% випадків онкозахворювання діагностують у людей старше 55 років.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, діагностувати рак легень на початковій стадії захворювання під силу тільки досвідченому лікарю-онкологу. Але всім треба знати, що будь-яке онкологічне захворювання має діагностуватися і лікуватися під наглядом лікаря і зволікати в даному випадку або ж займатися самолікуванням небезпечно для життя.

Додамо, що вчені називають мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантину, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань. 

Джерело: Народна Правда