Нову формулу вартості газу розроблять в Уряді

Нову формулу вартості газу розроблять в Уряді
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час брифінгу у Вінниці вчора, 19 грудня, заявив, що при формуванні цін на електроенергію формула Роттердам+  на внутрішньому ринку України не застосовувалася.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Укрінформ.

Loading...

“За  інформацією, яку надано Міністерством палива та енергетики, всередині країни жодного разу не було застосовано класичну ціну Роттердам+  на електроенергію”, — сказав він.

Також прем’єр прокоментував ймовірне підвищення цін на газ, формування яких є компетенцією уряду. Гройсман заявив, що протягом поточного опалювального сезону цього не станеться.

“Уряд розробляє  нову формулу справедливої ринкової ціни на  газ всередині країни, аби ніхто не мав можливості цим спекулювати”, — резюмував Гройсман.

Нагадаємо, з 17 грудня в Україні почали діяти нові тарифи на водопостачання і водовідведення. Регулятор оновив структуру тарифів для 40 водоканалів в різних регіонах України.

Також варто нагадати, що у Кабміні повідомили, що буде з вартістю газу та послугами ЖКГ. Уряд не бачить  підстав для перегляду цін.

Варто зазначити, що за словами  першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона, тарифи на газ в Україні, якщо порівнювати із сусідніми країнами є дуже низькими. Ліптон зауважив, що Україна потребує інвестицій у власну інфраструктуру, відтак необхідним є підвищення цін на газ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...