Сила в правді

Навігація
Головна Новини Перерахунок пенсій: у Реви зробили нову заяву

Перерахунок пенсій: у Реви зробили нову заяву

Перерахунок пенсій: у Реви зробили нову заяву
в Новини/Соціальна правда

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, пенсійна реформа, яку провів український Уряд, довела, що у колишньому СРСР не всі працівники були між собою рівні.

Про це пише Народна Правда з посиланням на ZIK.

Міністр зазначив, що величезна кількість працівників з повним страховим стажем від 30 років, отримали незначне підвищення пенсій лише за рахунок того, що заробітну плату вони в Радянському Союзі отримували в рази меншу, ніж інші, навів у приклад селян або санітарки, яка отримувала 80 карбованців.

Тобто, за словами Реви, приблизно 3,5 мільйона пенсіонерів отримали підвищення від 500 гривень і вище, а іншим трьом мільйонам, додали лише по 140 гривень.

Вже на другому етапі пенсійної реформи, в 2019 році, Уряд це питання вирішить, пообіцяв очільник профільного міністерства.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як зміняться пенсії українців з 1 жовтня. Верховна Рада 288 голосами ухвалила пенсійну реформу Кабінету Міністрів, попередньо внісши майже півтисячі правок.

Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав новий розмір мінімальної пенсії в Україні. Вона складатиме 1452 гривні.

Крім того, за словами глави Комітету з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР Людмили Денисової, загалом розглянули 2144 поправки, більшість з них було відхилено. Головною правкою, яку схвалив комітет, є введення з 1 січня 2019 року другого рівня пенсійної системи, яка передбачає введення особистих накопичувальних пенсійних рахунків для працівників, молодших 35 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: