Спати поряд не можна: названо предмет, який викликає рак

Спати поряд не можна: названо предмет, який викликає рак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Сон разом із вашим смартфоном може збільшити ризик розвитку раку головного мозку.

Так вважає Каліфорнійський департамент охорони здоров’я, передає “Народна Правда” з посиалнням на  Express.co.uk.

Loading...

Телефони випромінюють радіочастотну енергію, що, на думку деяких вчених, може збільшити ризик розвитку раку мозку, пухлин акустичного нерва і слинних залоз.

Радіочастотна енергія також була пов’язана з більш низькою кількістю сперматозоїдів і менш рухомою спермою.

Вчені не виявили будь-яких остаточних наслідків для здоров’я від використання мобільних телефонів, але люди, які хочуть зменшити свій ризик, у будь-якому випадку повинні уникати того, щоб їхній мобільний телефон був поруч під час сну.

“Коли телефон посилає сигнали на вежу, радіочастотна енергія надходить від антени телефону в усіх напрямках, зокрема, в голову і тіло людини, що використовує телефон. Стільникові телефони працюють, надсилаючи та приймаючи сигнали. Не спіть зі своїм телефоном у ліжку або, не кладіть його поруч із головою. Якщо телефон не вимкнений або перебуває в режимі польоту, тримайте його, принаймні, в декількох метрах від ліжка”, – сказано в повідомленні.

Люди також можуть знизити ризик розвитку раку мозку, носячи свої телефони в сумці або гаманці, а не в кишенях.

Скоротіть або уникайте використання телефонів, коли у нього слабкий сигнал (тільки один або два стовпці). Коли сигнал є слабким, телефон посилає більше радіочастотної енергії, щоб збільшити своє з’єднання з сигнальними вежами.

З думкою американських вчених погодилися також їхні колеги з Австралії. Вони прийшли до висновку, що прискорити розвиток онкологічних захворювань може електромагнітне випромінювання, що виходить від смартфонів. Медики порекомендували не залишати гаджети під подушкою або на тумбочці поруч із ліжком під час сну.

Також раніше медики пояснили, чому не можна спати поряд зі смартфонами. Гаджет  необхідно розміщувати хоча б на відстані руки. В ідеалі – за 80 см і далі

Нагадаємо, нещодавно вчені назвали два предмети, на яких мікробів в рази більше, ніж на унітазі. Вони заявили, що на клавіатурі в 20 тисяч разів більше мікробів, ніж на унітазі. А комп’ютерна миша містить в 45 тисяч більше шкідливих істот.

Джерело: Народна Правда
загрузка...