Ще одна “зрада”: УПЦ МП офіційно визнала “ікону терористів” “ЛНР”

Ще одна “зрада”: УПЦ МП офіційно визнала “ікону терористів” “ЛНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві відбулося засідання Священного Синоду УПЦ МП, участь в якому взяли митрополит Донецький і Маріупольський і митрополит Луганський і Алчевський.

Під час засідання Синод затвердив для загальноцерковного шанування Луганську ікону Божої Матері, яка зберігається у Свято-Петропавлівському кафедральному соборі Луганська, повідомив в Facebook Олександр Чернов, інформує “Народна Правда“.

Loading...

“При тому, що тільки недоумок від інформсфери не знає: з 2014 року дана ікона є одним з, якщо не основним “Божим охоронним лейблом” в боротьбі ордловців проти України і за руSSкій світ на Луганщині!
І ось в столичному Києві цей “вражий лейбл” – вільно отримує статус шанованого в церквах довлеющей конфесії по всій (!) Території України!”, – обурюється автор поста.

Нагадаємо, патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирило на зустрічі в Москві з держсекретарем Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном заявив, що роль Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) в Україні є миротворчою. За його словами, церква не може відігравати “жодної іншої ролі”, окрім миротворчої. Кирило назвав миротворчу функцію “принциповою позицією” РПЦ, до складу якої входить УПЦ МП.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заборонив залучати священиків УПЦ МП до капеланської служби в Національній гвардії. Заступник командувача Нацгвардією з роботи з особовим складом Ярослав Сподар пояснив, що в наказі написано: “Не допускати священиків, духовні центри яких розташовані на території країни-агресора”.

Один з капеланів в зоні АТО раніше дав інтерв’ю «Народної Правді».

Також раніше повідомлялося про зміну ставлення до УПЦ МП у президента України Петра Порошенка.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...