Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям повідомили про тисячну чергу за паспортами

Українцям повідомили про тисячну чергу за паспортами

Українцям повідомили про тисячну чергу за паспортами
в Новини/Соціальна правда

Наразі ДП “Документ” надрукував більше мільйона закордонних паспортів з біометрикою, а поліграфічний комбінат “Україна” збирається ще друкувати майже 600 тис штук.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Вероятно.

Технічне виготовлення зазначених документів лежить на поліграфкомбінаті “Україна”, який вже у наступному місяці має встановити нове додаткове обладнання.

Очікувати паспорти доведеться навіть тим, хто надав заявку на “термінове виготовлення”, адже “прискорена” видача триває близько місяця, а нетермінова – взагалі від 2 до 3 місяців.

Додамо, згідно статистики МВС, громадяни України загалом отримали 4 млн біометричних паспортів, але скористалися ними менше 10 відсотків.

Нагадаємо, український біометричний паспорт після введення безвізу з країнами Європейского Союзу та шенгенської зони, посів 30 сходинку у рейтингу документів, які посвідчують особу.

Нагадаємо, українці й досі мають проблеми з використанням нових пластикових ID-паспортів, які мають замінити старі паспорти у вигляді книжки. Ці проблеми можуть виникнути, наприклад, під час перетину кордонів з державами для в’їзду в які допускається мати лише внутрішній паспорт громадянина України.

Також в МВС планують дещо змінити систему реєстрації громадян, іменовану пропискою. Таким чином спробують відсторонитися від радянської системи. Українцям ж стане на порядок простіше зареєструватися за місцем проживання.

Раніше також повідомлялося, що в Україні можуть “зникнути” по батькові громадян. Багато людей просять владу скасувати використання по батькові, вважаючи його пережитком СРСР. Експерти впевнені, що без по батькові цілком можна обходитися, тому що, крім імені та прізвищ, в базах даних фіксується дата народження.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: