Названо десять ознак “вмираючої” печінки

Названо десять ознак “вмираючої” печінки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Печінка не тільки допомагає виводити токсини і очищати кров, але також сприяє балансуванню гормонів, і грає велику роль в переробці і розподілі поживних речовин з їжі.

Але печінка потребує допомоги, і “Народна Правда” розповідає, як це зробити.

Loading...

Існує помилкове уявлення, що щоб пошкодити печінку необхідно бути чи не алкоголіком, але насправді існують і інші причини, які можуть викликати її пошкодження і хвороби. Це може бути, наприклад, банальний прийом якого-небудь виду медичних препаратів і допоміжних засобів, який практикує більшість з нас.

Такі симптоми вказують на наявність захворювань печінки: Бліді, білі або жовті нігті; Поява синців в різних місцях на тілі; Жовтизна шкіри та очей (розлиття жовчі); Біль у животі та здуття; Набряки ніг і щиколоток; Свербіння шкіри; Чорна сеча; Блідий стілець, або стілець кривавого або дегтярного кольору; Хронічна втома; Нудота або блювання; Втрата апетиту

Якщо ви помітите у себе наявність одного чи більше зазначених вище симптомів, спочатку вам слід очистити печінку, змінивши свій раціон харчування. Зосередьтеся на вживанні більш здорової їжі, наприклад, овочів і фруктів, припиніть їсти рафіновані продукти, і тих, які зазнали технологічної обробки; збалансуйте свої порції.

Дійсно, дуже важливо бути у всеозброєнні, щоб вчасно розпізнати наявні неполадки в роботі печінки або зовсім не допустити їх виникнення. Але якщо ви все-таки помітили, що щось пішло не так, радимо звернутися до лікаря. Взяття функціональної проби печінки може стати першим кроком на шляху її оздоровлення.

Нагадаємо, тривале зловживання алкогольними напоями шкодить здоров’ю, зокрема, страждає печінка, адже цей орган не в змозі нормально функціонувати в умовах впливу на нього алкогольних токсинів.

Раніше лікарі розповіли, як швидко і ефективно почистити печінку. Вони назвали шість продуктів, які посприяють оздоровленню печінки.

Також нагадаємо, що пиво за лічені місяці вбиває печінку. Вердикт вчених став несподіванкою: щоденна доза пива у два-три келихи є вкрай небезпечною для печінки.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...