Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Осучаснення пенсій військовим: з'явилися конкретні терміни

Осучаснення пенсій військовим: з’явилися конкретні терміни

Осучаснення пенсій військовим: з’явилися конкретні терміни
в Економічна правда/Новини

З 1 січня 2018 року пенсії військовослужбовців зростуть відповідно до стажу та розміру грошового забезпечення. Перерахування буде здійснено незалежно від утвердження нового закону.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Економіка сьогодення”, міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив на тому, що з початку наступного року розпочнеться реформування забезпечення пенсіями працівників силових структур. Дата ухвалення закону Верховною Радою України не матиме значення для здійснення перерахунку. Однак, важливо затвердити цей закон для подальшого осучаснення пенсій. Рева зазначив, що надалі цивільні та військові пенсії будуть перераховуватися синхронно.

“Законом передбачено, що в результаті осучаснення пенсії підвищаться для кожного індивідуально в залежності від стажу та розміру грошового забезпечення. Але якщо говорити про середнє підвищення, то воно становитиме 1,5 тис. гривень. Багато це чи мало? Це суттєво більше, ніж є сьогодні, і,якщо для цивільних пенсія в середньому зросла на 30%, то у військових зростання становитиме в середньому на 62%”, – розповідає міністр.

Як раніше розповідала “Народна Правда”, через пенсійну реформу, яку нещодавно провела влада, збільшився необхідний страховий стаж для права виходу на відпочинок. Утім, Кабмін дозволив придбати бажаючим у Пенсійному фонді необхідний страховий стаж. 

Нагадаємо, що у Верховну Раду було внесено законопроект щодо перерахунку пенсійних виплат працівникам ЗМІ і науковцям. 

Також додамо, що за даними Пенсійного фонду України у листопаді середній розмір пенсійних виплат зріс на 41,1% відносно січня поточного року. Таким чином розмір середньої пенсії досяг 2 448 гривень. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: