Звільнення Крисіна: стали відомі скандальні дані про суддю

Звільнення Крисіна: стали відомі скандальні дані про суддю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суддя Лінник, який “познущався” над усіма у “справі Крисіна”, міг бути звільнений з Вищої кваліфікаційної комісії суддів за свої рішення під час Майдану ще у 2015 році.

Про це пише Народна Правда з посиланням на повідомлення у соцмережі Фейсбук адвоката Романа Маселка, який оприлюднив відповідні факти.

Loading...

ВККС, розглянувши скаргу нардепа Павла Петренка у грудні 2015 року, знайшла порушення у його діях, але несподівано закінчився строк притягнення до відповідальності. Хоча, насправді, навіть строк не закінчився, просто ВККС не захотіла його карати, зазначив захисник “Небесної сотні”

Цікаво, що ВККС відкрила провадження ще 18 серпня 2014 року, але знайшла можливість його розглянути лише після того, як начебто строки закінчились, додав він.

Іншій судді Шевченківського райсуду – Марині Антонюк, яку тоді не звільнили разом з Лінником, ВККС навіть рекомендацію на призначення безстроково дала і її таки призначили, незважаючи на очевидні факти порушень при розгляді справ Майдану, підкреслив Роман Маселко, адже цих суддів стара “злочинна влада” успішно використовувала, й нова також не бажає звільняти таких цінних кадрів.

Звільнення Крисіна: стали відомі скандальні дані про суддю

Це саме та ВККС, яка зараз обрала найдоброчесніший Верховний Суд і вже готова обрати найнезалежніший Антикорупційний суд. От Лінник – чудова кандидатура для цієї посади. “Адже кого треба – засудить, а кого треба – відпустить”, зробив висновок адвокат.

Нагадаємо, у мережі з’явився заклик організувати акцію протесту проти рішення Шевченківського районного суду міста Києва, який фактично відпустив на свободу Юрія Крисіна, обвинуваченого в причетності до вбивства журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія під час Євромайдану.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва засудив до 4 років в’язниці умовно Юрія Крисіна, обвинуваченого в причетності до вбивства журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія під час Євромайдану.

Раніше суд виніс рішення щодо підозрюваного у викраденні і вбивстві євромайданівців.

Також повідомлялося, що Солом’янський райсуд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну передачу зброї “тітушкам” для розстрілу активістів Євромайдану в лютому 2014 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...