Гонтарева розбагатіла ще на 53 мільйони: з’явилися подробиці

Гонтарева розбагатіла ще на 53 мільйони: з’явилися подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Валерія Гонтарєва, яка де-юре залишається головою Національного банку України (НБУ), отримала дохід сумою 53 млн гривень через продаж компанії ICU Holdings Limited.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Сегодня”.

За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відчуження цінних паперів та корпоративних прав компанії відбулося ще до призначення її головою НБУ відповідно до погодженого графіку терміном у 5 років.

Минулого року Валерія Гонтарєва вказала у електронній декларації 52, 572 млн гривень прибутку від продажу власних акцій компанії ICU Holdings Limited. Тому, враховуючи два перших транші у 2014 та 2015 роках розміром 24,271 и 23,518 млн гривень, загальна сума від продажу акцій компанії склала 183,944 млн гривень.

Як раніше писала “Народна Правда”, український політикум – ще той каталог кіношних героїв. За жадібністю до влади і багатства, а також власною підступністю представники правлячого класу ( “Цар” і його придворні) і ТОП-чиновники (бояри) можуть сміливо конкурувати з персонажами відомого серіалу “Гра Престолів”. 

Нагадаємо, що глава Національного банку України Валерія Гонтарєва вирішила показати журналістам де вона живе і яка в неї сім’я. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...