Народні методи, якими заборонено лікувати кашель

Народні методи, якими заборонено лікувати кашель
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Цього року лікарі прогнозують велику кількість ускладнень після застуди. Справа в тому, що віруси, на які раніше хворіли майже всі, мутували і стали високотоксичні.

Про те як не запустити звичайний кашель до запалення легень розповів Євген Симонець, столичний пульмонолог і торакальний хірург. Про це пише Gazeta.ua.

Loading...

“Люди найчастіше скаржаться на бронхіти. Поширюється агресивний збудник, який одразу викликає запалення слизової. Немає універсального рецепту лікування, який би точно всім допоміг. Треба побачити скільки мокротиння, чи є набряки слизової оболонки, чи є прояв спазмів бронхів”,- говорить лікар.

Бронхіт виникає як ускладнення вірус­ної інфекції. Недуга спричиняє спазм бронхів, або просвіт між ними забивається мокротинням.

Лікар застерігає при бронхіті не ставити банки чи прикладати гірчичники. Це призводить до розширення судин і притоку крові.

“Дихання над гарячою парою не допоможе. Від цього слизова набрякає сильніше, дихальні шляхи звужуються. Мокрота розбухає й нагноюється. Люди починають задихатися. Краще використовувати небулайзер, який лікує за допомогою дрібної пари кімнатної температури. Він подає ліки прямо в місце запалення, минаючи шлунково-кишковий тракт, без потрапляння в кров”, – радить Євген Миколайович.

Пристрій виглядає як коробка з трубкою. Через неї вдихають пару з ліками. Інгаляцію роблять через годину після прийому їжі. Триває 10–15 хв.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що сім видів раку провокує цей продукт.

Джерело: Народна Правда