Скандальний суддя, який відпустив на свободу Крисіна, є учасником антиукраїнських груп

Скандальний суддя, який відпустив на свободу Крисіна, є учасником антиукраїнських груп
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Олег Лінник, суддя Шевченківського району, має проросійську радянську ідеологію та є фанатом “русского мира”. Суддя звинувачувався у кримінальних злочинах, приховував справжню інформацію про майно та професійну діяльність під час заповнення анкети доброчесності та електронної декларації. Тому факт того, що Лінник відпустив на волю відомого “тітушковода”Юрія Крисіна, який причетний до смерті журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія, на фоні біографії київського судді стає зрозумілим.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Цензор.нет”.

Олег Лінник родом із Макіївки, служив у російській армії та навчався у школі міліції на території РФ (Нижній Новгород). Розпочав свою кар’єру у правозахисній сфері Донецької області, коли намагався приховати свою кримінальну діяльність на попередній посаді у податковій міліції. За тих часів прокурором Донеччини був Віктор Пшонка. Можливо, саме він допоміг Ліннику “дослужитися” до посади судді Шевченківського району у місті Києві.

За Революції Гідності суддя неодноразово позбавляв водійських прав усіх учасників руху “Автомайдан”, які їздили до Межигір’я. Його правопорушення були встановлені кваліфікаційною комісією, але начебто закінчився термін притягнення до відповідальності звинуваченого. При цьому Лінник, підписуючи декларацію доброчесності, надав неправдиву інформацію про свою професійну діяльність та замовчав факт про неправомірне покарання автомайданівців.

Цікаво, що в електронних деклараціях за 2014-2016 роки Олег Лінник не вказав жодного нерухомого майна. Звісно, чоловік мешкає у столичній квартирі, користується автомобілем Hyundai I30 2008 року випуску, його дружина Світлана купила Ford Fiesta 2011 року випуску за ціною втричі меншою, ніж ринкова. Суддя зазначив, що має для життя лише зарплату і пенсію. Однак, його заробітна плата за останні 3 роки складала не вище 10 тисяч доларів. Аналізуючи акаунти Лінника у соціальних мережах, можна стверджувати, що суддя має прихильність до пропагандистських та антиукраїнських спільнот.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, Шевченківський суд відпустив з СІЗО Олега Гебана та Сергія Костенка – звинувачених у завершеному замаху на вбивство шести осіб 18 лютого біля Майдану. Відтепер вони перебуватимуть під домашнім арештом. 

Нагадаємо, що на Майдані Незалежності 25 грудня відбулася акція громадських активістів. Мітингують із метою отримання справедливого покарання для “тітушковода” Крисіна, який причетний до вбивства загиблого на Майдані журналіста газети “Вести” Веремія.

Джерело: Народна Правда