Як “обдурити” старість: медики пояснили

Як “обдурити” старість: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вчені з клініки Мейо, а також співробітники Центру дослідження хвороби Альцгеймера в США повідомили про спосіб уповільнення старіння. На думку дослідників, довго залишатися молодим і зберегти нормальну роботу мозку на довгий час допоможуть щоденні фізичні вправи.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Хроніка.інфо.

Loading...

Як з’ясувалося, когнітивні здібності людей похилого віку значно покращує регулярне виконання фізичних вправ. Крім того, фізична активність зупиняє розвиток багатьох психологічних захворювань, характерних для старечого віку, в числі яких і хвороба Альцгеймера.

Навіть при виявлені порушення в роботі мозку і погіршенні пам’яті 150 хвилин фізичної активності на тиждень можуть змінити динаміку розвитку ускладнень в сторону з уповільнення.

Вчені пропонують в якості фізичного навантаження близько 30 хвилин швидкої ходьби щодня або ж по 50 хвилин три рази на тиждень.

Нагадаємо, за станом кровоносної системи людини можна судити про здоров’я його організму в цілому. Стан судин впливає в кінцевому підсумку на загальне самопочуття. У свою чергу на стан впливає декілька чинників, і цей вплив можна послабити ефективними способами.

Нагадаємо також, в результаті проведеного наукового дослідження встановлено, що при регулярному вживанні соку граната організм отримує захист від стресів і підвищує його працездатність. Вчені запевняють, що сік граната може допомогти і в боротьбі з раком, перешкоджати процесу старіння, в соку міститься багато антиоксидантів. Гранатовий сік корисний для людей з анемією, а відвар з шкірки і плівкових перегородок здатний допомогти при опіках, шлункових розладах.

Раніше повідомлялося, що танці здатні уповільнити старіння мозку людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...