Китайські вчені на 3-D принтері надрукували “живу” штучну кістку

Китайські вчені на 3-D принтері надрукували “живу” штучну кістку Фото: "ЕкоТехніка"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Китайські дослідники, використовуючи 3D-біодрук, створили “живу” штучну кісткову тканину. Вона сприяє продукуванню нових клітин організму.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Finance.ua”, агентство Сіньхуа успішно випробувало її на тварині. Сфера регенерації тканин все більше орієнтується на створення штучних тканин та органів із стовбурових клітин та біоматеріалів.
Штучна кістка, яку зробила група дослідників із Академії наук Китаю, може забезпечити функціонування клітин всередині та поза тілом людини. Вона сприяє створенню нових кісток та відновлює пошкоджені ділянки кісткової тканини.

Як раніше писала “Народна Правда”, у США компанія Defense Distributed презентувала свою нову розробку – оновлену версію програмного забезпечення для 3D-принтерів Ghost Gunner 2. Продукт дозволяє виготовляти рамки пістолетів без зазначення серійного номера. 

Нагадаємо, що команда американських хакерів під час прямого ефіру з Лас-Вегаса розкрила один з найкращих сейфів світу найбільшого виробника за допомогою робота, надрукованого на 3D-принтері. 

Джерело: Народна Правда