Сила в правді

Навігація
Головна Новини Марчук дав невтішний прогноз щодо миротворців на Донбасі

Марчук дав невтішний прогноз щодо миротворців на Донбасі

Марчук дав невтішний прогноз щодо миротворців на Донбасі
в Новини/Політична правда

Екс-глава СБУ, колишній міністр оборони і екс-глава українського уряду, а нині — представник України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук поки не бачить перспективи введення миротворчого контингенту ООН на Донбас.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на 5 канал.

“У мене невелика надія, що вдасться найближчим часом з миротворчим контингентом щось позитивне вирішити”, — сказав військовий експерт.

Колишній міністр оборони вважає, що для ситуації на Донбасі можуть підходити два види миротворчих операцій: з підтримання миру і примусу до миру, коли миротворці самі застосовують зброю проти порушників миру або тих, хто нападає на миротворців.

Екс-глава СБУ зазначив, що оскільки вже прозвучало багато заяв на різних рівнях, у тому числі, від ватажків ОРДЛО про те, що вони проти запропонованої Україною ініціативи введення миротворців, то він не бачить найближчим часом перспективи введення місії.

Нагадаємо, Марчук не вперше заявляє, що не бачить вирішення проблеми введення миротворців на Донбас у найближчому майбутньому. Він вважає, що прямі переговори із бойовиками “ДНР” і “ЛНР” зараз є неможливими і небажаними, тому що цього і чекає Росія.

Також нагадаємо, президент РФ Володимир Путін назвав війну на Донбасі трагедією, яку начебто спричинив “державний переворот”. Він підкреслив, що не заперечує введення миротворців ООН на територію АТО, цілком підтримує директиви Євросоюзу, однак Україна начебто постійно змінює свою офіційну позицію.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, російський опозиціонер Гаррі Каспаров заявив, що президент РФ Володимир Путін не поступиться землею на Донбасі. Глава Кремля не проявить свою слабкість, а, навпаки, буде розпалювати конфлікт на окупованих територіях. 

Нагадаємо, що постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич запевняє, що Москва не погодиться з позицією Вашингтона та Києва з приводу введення миротворців на Донбас, вважаючи, що це означатиме прихід іноземної адміністрації.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, російський опозиціонер Гаррі Каспаров заявив, що Путін не поступиться землею на Донбасі. Глава Кремля не проявить свою слабкість, а, навпаки, буде розпалювати конфлікт на окупованих територіях. 

Також нагадаємо, що постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич запевняє, що Москва не погодиться з позицією Вашингтона та Києва з приводу введення миротворців на Донбас, вважаючи, що це означатиме прихід іноземної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: