Названо дієвий спосіб сповільнити старіння

Названо дієвий спосіб сповільнити старіння
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американські дослідники з клініки Майо (Міннесота) довели, що фізичні вправи здатні сповільнювати старіння і погіршення роботи мозку.

Поспостерігавши за людьми похилого віку з хворобою Альцгеймера вчені з’ясували, що активні тренування покращують пам’ять та інші когнітивні функції у хворих, зупиняючи при цьому розвиток вікових захворювань, пише Народна Правда з посиланням на LeMonade.

Loading...

Медики провели аналіз результатів вже наявних наукових робіт, присвячених методам профілактики згасання пам’яті і прийшли до висновку, що фізична активність протягом 150 хвилин в тиждень покращує всі показники організму у людей, які страждають помірними порушеннями когнітивних функцій.

У підсумку, для уповільнення старіння дослідники рекомендують за раз бігати підтюпцем або йти швидким кроком – три рази по 50 хвилин або п’ять разів по 30 хвилин в тиждень.

Цікаво, що за даними Американської академії неврології, більше 6% людей у віці 60 років у всьому світі страждають від розладу пам’яті, а у віці 85 років – цей показник підвищується до 37%.

Таким чином, якщо почати займатися профілактикою подібних захворювань в молодості, то їх і зовсім можна уникнути в похилому віці.

Нагадаємо, медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Нагадаємо, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Джерело: Народна Правда
загрузка...