Українців вразила “скромна” зарплата Луценка

Українців вразила “скромна” зарплата Луценка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

У грудні 2017-го офіційна зарплата Генерального прокурора Юрія Луценка досягла 218,5 тисяч гривень. Такі дані були вказані в е-декларації глави ГПУ 31 грудня 2017 року.

Також 9 грудня глава ГПУ задекларував отримання 165,7 тис. грн листопадової заробітної плати, 4 листопада – 172,3 тис. грн, 4 жовтня – 142 тис. грн, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на politeka.net.

Loading...

У серпні Кабінет міністрів погодив підвищення оплати праці працівників прокуратури. Зокрема, скасовано норму, згідно з якою оклад генпрокурора і його заступників становив певну кількість мінімальних зарплат. Так, посадові оклади прокурорів і слідчих в результаті повинні вирости в 2,8-3 рази.

Нагадаємо, подружжя генпрокурора і народного депутата від БПП Юрія та Ірини Луценків задекларували подарунок у негрошовій формі. Вартість подарунку становить 170 тисяч грн. Дарувальником виступив старший син Луценків Олександр.

Нагадаємо також, у матері Олександра Луценка, нардепа та дружини Генерального прокурора Юрія Луценка Ірини з’явилася елітна квартирау престижному районі столиці.

А площа будинку, де нині мешкають подружя Луценків, дорівнює 859 квадратних метрів, що майже втричі більше, ніж палац колишнього очільника ГПУ Віктора Пшонки.

Також нещодавно старший син Генерального прокурора України Олександр Луценко зробив своїм батькам подарунки на чверть мільйона гривень. Юрій та Ірина Луценко отримали подарунки вартістю по 119,3 тис. грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...