Як врятувати мозок від швидкого старіння: ефективні поради

Як врятувати мозок від швидкого старіння: ефективні поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американські вчені знайшли ефективний метод профілактики токсичних відкладень в головному мозку, які з віком накопичуються в органі.

Захист від інтоксикації крові токсичними білками може забезпечити вживання ягід, з’ясували фахівці, передає “Народна Правда”.

Loading...

Зокрема, дослідники встановили, що споживання таких ягід як чорниця, полуниця і суниця дозволяє забезпечити мозок великою кількістю поліфенолів – речовин, з допомогою яких мозок здійснює значні функції, і вибудовує свій захист від пошкоджень. На думку вчених, достатнє вживання поліфенолів є відмінною профілактикою хвороби Паркінсона і хвороби Альцгеймера, які мають властивість розвиватися в похилому віці.

Фахівці проводили досліди на гризунах. Протягом двох місяців в їх раціоні присутні корисні ягоди. Потім методом опромінення тварин зістарили і розділили на дві групи, одну з яких продовжували годувати ягодами. Перевірка гризунів через місяць показала, що мозкову речовину тварин, яким давали ягоди, не було уражено токсинами, що залишилися після опромінення, як у тварин з іншої групи.

Вчені нагадали, що експерименти з ягодами, які проводилися раніше, демонстрували: у жінок, які активно вживали полуницю, в похилому віці майже не було психічних розладів, а мислення відзначалося ясністю.

Як вважають дослідники, при ураженнях хворобами Альцгеймера або Паркінсона організм «засмічується» токсичним білком. Якщо в цей час активно харчуватися ягодами, то відбувається швидке накопичення автофагії, що перешкоджають скупченню токсинів.

Нагадаємо, раніше вчені назвали продукти, які можуть замінити заспокійливе. Щоб стабілізувати самопочуття, медики рекомендують поповнити раціон харчування вітамінами групи В і магнієм.

Раніше ми розповідали про продукти, які здатні компенсувати відсутність сексу. Гормони, які виділяються під час заняття сексом, дуже цінні для нашого організму. Його відсутність може призводити до небажаних наслідків. Але, як стверджують дієтологи, секс можна замінити звичайними продуктами, які з легкістю можна купити в будь-якому магазині.

А з настанням осені багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...