У скільки обійдеться українцям різдвяна кутя

У скільки обійдеться українцям різдвяна кутя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Традиційна різдвяна кутя для українців цього року буде значно дорожчою. Через підвищення цін на мак та грецькі горіхи витрати на святкову страву зростуть на 7%.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Хроніка.інфо”, фахівці “Економічного дискусійного клубу” підрахували, що приготування різдвяної куті для всієї української родини обійдеться у 73 гривні. Порція 250 грам коштуватиме приблизно 12 гривень. Узвар можна приготувати, витративши всього 20 гривень, оскільки вартість груш та яблук знизилася відносно минулого року.

Загалом ціни на продукти харчування зросли відносно 2016 року на 20%. Протягом 2017 року всі соціально значимі продукти подорожчали, крім цукру та гречки, вартість яких зменшилася. Найвищі показники зростання цін зафіксовано відносно сала, говядини та свинини. Незначне підвищення спостерігається у вартості м’яса птиці, вареної ковбаси, сметани та сиру.

Як раніше писала “Народна Правда”, валютні гойдалки набирають все більших обертів. Долар зріс майже до 28 гривень, євро досяг 33 гривень. Інфляція зростає, а продавці товару починають перераховувати цінники за новим курсом долара. 

Нагадаємо, що у самопроголошеній “ДНР” ввели нові митні правила, що призвело до зростання цін на продукти харчування. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...