Обіцяла допомогти із сесією: на Луганщині на хабарі погоріла заступник декана вишу

Обіцяла допомогти із сесією: на Луганщині на хабарі погоріла заступник декана вишу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступницю декана одного з університетів на Луганщині викрили у систематичному хабарництві. Викладач налагодила схему одержання хабарів від студентів, які мешкають на окупованій території.

Жінку затримали під час передачі чергової частини хабара від студентів, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на прес-службу поліції.

Loading...

Як стало відомо оперативникам, за сприяння у здачі зимової сесії заступник декана зажадала від старост навчальних груп хабар у розмірі 50 тисяч гривень.

Крім того, викладач налагодила схему одержання хабарів від студентів, які не відвідували занять, оскільки фактично перебувають на окупованих територіях. Вони перераховували гроші на зазначену хабарницею банківську картку.

Нагадаємо, детективи НАБУ викрили та затримали директора однієї з науково-дослідних установ та його спільника за вимагання хабара у розмірі $500 тис.

Нагадаємо також, директор Миколаївського міжнародного аеропорту Михайло Галайко був затриманий за спробу дати хабар губернатору Олексію Савченку. Галайко прийшов до губернатора з пакетом, в якому було 700 тисяч гривень. Всього він пропонував Савченку 2,5 мільйона за продовження з ним трудового договору, який закінчився 23 грудня.

Раніше в НАБУ принесли черговий рекордний хабар. Детективи НАБУ у співпраці з працівниками Генпрокуратури 24 листопада викрили особу, яке пропонувало працівникові Національного антикорупційного бюро $800 тисяч хабара.

Джерело: Народна Правда