У ніч на Різдво: кращі різдвяні ворожіння

У ніч на Різдво: кращі різдвяні ворожіння
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Традиція гадати на святки бере своє коріння ще в язичницької Русі і існує маса способів різдвяних ворожінь в ніч з 6 на 7 січня. Однак якщо ви не встигнете поворожити в Різдвяну ніч, не забувайте, що у вас є час це зробити аж до 19 січня!

Погодьтеся, це дуже цікаво – спробувати заглянути в своє майбутнє, пише Народна Правда з посиланням на СТБ.

Loading...

Різдвяне ворожіння з чашками

Щоб поворожити таким чином, вам необхідний чайний сервіз. Найкраще вибрати чашки однакового розміру. Також заздалегідь підготуйте кільце, монетку, цибуля, шматочок хліба, цукор або цукерку, дрібку солі і в одну з чашок налийте трохи води. Всі ці предмети необхідно покласти в чашки. Один з тих, що ворожить, повинен поміняти ємності місцями, а решта з закритими очима вибрати собі по одній чашці. Трактування майбутнього за допомогою цього ворожіння наступне: хліб – до благополуччя і фінансової стабільності; цукерка або цукор – до веселого року; кільце – до одруження; монетка – до багатства або прибутку; сіль – до горя; цибуля – до сліз; вода – ніяких змін в новому році не відбудеться.

Ворожіння на Різдво і святки – “так чи ні”

Для цього різдвяного ворожіння потрібно підготувати банку із зерновою крупою. Кожен ворожить з закритими очима, тримаючи ліву руку над баночкою і задає питання, яке хвилює, на яке можна відповісти “так” або “ні”. Після того, як питання задано, той, хто ворожить, повинен взяти з банки дрібку зерна і висипати на підлогу. Якщо вийшла парна кількість зерен – відповідь на питання “так”, а якщо непарне – “ні”.

Різдвяне ворожіння по книзі

Візьміть будь-яку книгу, дуже добре підійдуть збірки віршів. Гадаючий повинен потримати книгу в руках і з закритими очима вголос, або про себе поставити запитання. Після цього потрібно назвати номер сторінки і номер рядка на ній (знизу або зверху). Відкривши книгу на тій сторінці, яку назвали, шукайте номер рядка – весь рядок і буде відповіддю на ваше запитання. Якщо ж відповідь отримали незрозумілу, спробуйте задати питання ще раз і повторно вибрати сторінку і рядок.

Ворожіння на Різдво і святки на судженого з горіховою шкаралупою

Для ворожіння знадобиться половинка горіхової шкаралупи, коротка церковна свічка, таз з водою, папір і ручка. Напишіть на невеликих аркушах паперу чоловічі імена. Потім прикріпіть ці папірці по краю тазу з попередньо набраної в нього водою. Запаліть свічку, накапайте віск в горіхову шкаралупу і закріпіть свічку в ній. Кожен, хто ворожить, повинен взяти горіхову шкаралупу в руки і пустити по воді. Необхідно дочекатися, коли шкаралупа підпливе до якогось з імен і запалить його. Тоді відразу ж беріть папір і читайте ім’я, яке на ній написано. Якщо шкаралупа зупинилася і не пливе, значить вам ще не час знати ім’я свого судженого. Якщо шкаралупа підпливла до папірця, але не підпалила її – захоплення буде тимчасовим.

Ворожіння на святки з використанням ялинової гілки

Перед сном запаліть в своїй спальні свічку і потримайте над нею гілочку, проголошуючи 12 разів поспіль: “Ялина цариця, всім деревам мати, жити мені довго або смерті чекати; зради або вірності; багатства або бідності?”. Потім кладіть гілочку під свою подушку і лягайте спати. Найімовірніше, в цю ніч уві сні ви побачите своє майбутнє. Якщо ж ви прокинетеся і забудете сон – значить вам не варто його знати поки що. Дістаньте гілку ялини з-під подушки: якщо гілочка ціла і зелена – в цьому році вас чекає успішне життя в достатку, без хвороб і потрясінь; а якщо голочки сильно обсипалися або гілка пожовкла – рік буде не дуже успішним.

Ворожіння на Різдво по собачому гавкоту

В ніч з 6 на 7 січня необхідно вийти на вулицю з приватними будинками, в яких є собаки. Ножем необхідно кілька разів порізати сніг, повторюючи: “Чорт, чорт, що не мовчи, чорт, чорт, підкажи, який мені чоловік попадеться, сміятися чи плакати доведеться?”. Зробивши це, замовкніть і прислухайтеся до гавкання собак або звуків, які вони видають. Якщо гавкіт буде уривчастим і злим – чоловік буде похмурим і суворим. Почувши заливистий і веселий гавкіт, знайте – чоловік ваш буде добрим і простим. Якщо почуєте виття – це погано, заміжжя буде недовгим. А почувши гарчання собак, знайте, що чоловік буде дуже завбачливим і ревнивим.

Різдвяне ворожіння на ім’я судженого

Дівчина, що ворожить, пише на папірці чоловічі імена і кладе їх під свою подушку. Перед сном дівчина три рази повинна повторити заклинання: “Суджений ряджений назвися й уві сні явися!”. Після цього ворожбит може лягати спати і ні з ким не має говорити до ранку. Вранці потрібно витягнути з-під подушки папірчик з ім’ям: так і зватимуть чоловіка. Також вам може приснитися ваш суджений уві сні.

Нагадаємо, раніше ми писали про історію, традиції, обряди та прикмети Святвечіра.

А також, як правильно провести Святвечір і чого не можна робити.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...