Студент з Івано-Франківська створив мобільний додаток з українськими колядками

Студент з Івано-Франківська створив мобільний додаток з українськими колядками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мешканець Івано-Франківська Тарас Сливка  створив мобільний додаток “Перший андроїд колядник”. Програма  має кілька розділів колядок та щедрівок із акордами.

Проект не комерційний, а є ініціативою студентів, пише “Народна Правда” з посиланням на “Курс”.

Loading...

“Почали в 2014-му, коли ще вчилися в університеті. Досвіду розробки аж такого не було. Але вирішили спробувати і зробити добре діло і людям, і собі – вирішили зробити колядник на телефон. Бачив реальну проблему у собі та друзях – наше покоління, то сумно, але менше знає колядок, ніж батьки. Треба розвивати людей”, – розповідає Сливка.

З того часу кожного року, ближче до Різдва, він з однодумцями згадує про різдвяний додаток й щось, як він каже, “доробляє, додає, змінює”.

“Цього року додали колядки з акордами та можливість їх транспонувати в різні тональності. Є автоматична прокрутка. Для користувачів, як нам здається, нічого складного. Головне, щоби людям було зручно та й добре”, – зазначає розробник.

У програмі доступні наступні розділи:

  • Народні колядки, Українські колядки
  • Сучасні колядки
  • СМС – Колядки
  • Щедрування, Щедрівки
  • Віншування, Вінчування
  • Засівання
  • Іншомовні колядки, Англійські колядки, Іспанські колядки, Французькі колядки

Кожного року розробники роблять доповнення до програми.

Як раніше писала “Народна Правда”, мобільний додаток “білий ціпок” для незрячих людей розробили столичні студенти. Новий додаток допоможе незрячим людям орієнтуватися в просторі. Розробили програму з назвою ISEE студенти-кібернетики Київського національного університету імені Т. Шевченка: студенти спеціалізуються на комп’ютерному зорі та штучному інтелекті. 

Нагадаємо, що сестра і брат, лікарка та дизайнер з України, розробили медичний мобільний додаток “First Aid”. За допомогою програми можна самостійно діагностувати власну хворобу. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...