Сила в правді

Навігація
Головна Новини Україна обігнала Росію у міжнародному рейтингу паспортів

Україна обігнала Росію у міжнародному рейтингу паспортів

Україна обігнала Росію у міжнародному рейтингу паспортів
в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, у вівторок, 9 січня, міжнародна консалтингова компанія Henley & Partners виклала традиційний індекс паспортів, проаналізувавши можливості безвізових подорожей для громадян двух сотень країн світу.

Перше місце рейтингу вже 5 років поспіль посідає паспорт Німеччини, з яким можна відвідувати 177 країн світу. 176 країн доступні громадянам Сингапуру, а ось на третій сходинці розташувалися Японія, Фінляндія, Норвегія, Швеція, Данія, Великобританія, Франція та Італія які без віз мають можливість побувати у 175 країн світу, пише Народна Правда з посиланням на дослідження Henley & Partners.

Цього року Україна отримала почесне перше місце в рейтингу серед колишніх країн СРСР, але лише 44-е в світі. А ось Російська Федерація посіла у “індексі дружелюбності” 48-е місце, разом з Молдовою та Чорногорією, яким дозволяється навідуватися без відповідних документів у 110 країн світу.

Останнє ж місце в рейтингу посідає Афганістан, який має відкритий доступ до 24 країн Земної кулі.

Нагадаємо, український біометричний паспорт після введення безвізу з країнами Європейского Союзу та шенгенської зони, посів 30 сходинку у рейтингу документів, які посвідчують особу.

Нагадаємо, українці й досі мають проблеми з використанням нових пластикових ID-паспортів, які мають замінити старі паспорти у вигляді книжки. Ці проблеми можуть виникнути, наприклад, під час перетину кордонів з державами для в’їзду в які допускається мати лише внутрішній паспорт громадянина України.

Також в МВС планують дещо змінити систему реєстрації громадян, іменовану пропискою. Таким чином спробують відсторонитися від радянської системи. Українцям ж стане на порядок простіше зареєструватися за місцем проживання.

Раніше також повідомлялося, що в Україні можуть “зникнути” по батькові громадян. Багато людей просять владу скасувати використання по батькові, вважаючи його пережитком СРСР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: