Вищий пілотаж українських льотчиків підірвав соцмережі

Вищий пілотаж українських льотчиків підірвав соцмережі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У бригаді тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України відбулися перші командирські польоти в цьому році.

Про це повідомила прес-служба відомства у Facebook, інформує “Народна Правда“.

Loading...

“Складні погодні умови не стали перешкодою для професіоналів своєї справи.
Протягом льотної зміни пілоти відпрацювали єдину методику підтримки та відновлення навичок льотного складу в техніці пілотування, навігації, бойового застосування вдень і вночі в складних метеорологічних умовах при встановленому мінімумі погоди”, – йдеться в повідомленні.


До польотів притягувався досвідчений льотно-інструкторський склад повітряного командування “Центр”. Завдяки високій відповідальності, професіоналізму та злагодженим діям льотного та інженерно-технічного складу, всі завдання були виконані на “відмінно”.

На нещодавній виставці “Зброя та безпека 2017” українські зброярі з успіхом представили БТР-4МВ1, а також інші сучасні зразки військового озброєння.

Раніше повідомлялося, що розробка українських конструкторів – реактивна система залпового вогню “Верба” – злякала бойовиків. Її вже назвали оновленим “Градом”.

Також на виставці Асоціації сухопутних військ США AUSA пройшла презентація українського робота “Фантом-2”. Машина може стати на озброєння сил АТО вже в 2018 році. Нова роботизована машина була розроблена з урахуванням уроків гібридної війни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...