Путін сказав, яка ситуація на Донбасі його влаштує

Путін сказав, яка ситуація на Донбасі його влаштує Фото: "kremlin.ru"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію, каже він.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на РИА Новости.

“Що стосується перспектив врегулювання на Донбасі, то це набуває характеру замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений, в тому числі і Росія. Ми хотіли б, щоб ситуація була вирішена. Але вирішилася так, щоб не викликала стурбованості ні в кого, хто проживає на цій території”, — сказав Путін на зустрічі з керівниками російських друкованих ЗМІ та інформаційних агенцій.

“Я зараз не хочу нічого вирішувати наперед, я багато разів про це казав, і хочу ще раз повторити: Росію цілком би влаштувало, якби були повністю реалізовані Мінські угоди в повному обсязі, не вибірково, як комусь подобається, а в повному обсязі, так, щоб це влаштувало тих, хто проживає на Донбасі”, — додав президент РФ.

Він пояснив, що мова йде, в тому числі, і про закон про особливий статус Донбасу.

Нагадаємо,  міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що саме пропозиції Росії щодо умов розгортання миротворчої місії ООН в Україні спрямовані на заморожування ситуації на Донбасі.

А директор Центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко вважає, що конфлікт на Донбасі, скоріше за все, затягнеться надовго у “замороженому” стані. Це помітно з різних сутичок, які виникали на теренах колишнього СРСР, і де Кремль підтримував ескалацію конфліктів.

Нагадаємо, що Сполучені Штати Америки в жодному разі не погодяться на присутність представників РФ серед миротворів на Донбасі. На цьому наголосив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Джерело: Народна Правда