Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ще одні популярні ліки заборонили продавати в аптеках

Ще одні популярні ліки заборонили продавати в аптеках

Ще одні популярні ліки заборонили продавати в аптеках
в Новини/Соціальна правда

Держслужба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками повідомила про заборону продажу 70% спирту етилового у флаконах по 100 мл виробництва компанії “Укрспирт”.

Причиною заборони стала підозра, що партія з маркуванням №101417 є фальсифікованою. Це обмеження є тимчасовим, проте терміни у документі відсутні, повідомляє “Народна Правда“.

Нагадаємо, з 12 препаратів, які українці купують найчастіше, лише 3 мають доведену ефективність. Про це йдеться в дослідженні журналу “Психосоматична медицина та загальна практика”. Більшість медикаментів відпускають без рецептів. Установи, яка контролюватиме правдивість інформації на упаковці препарату згідно із принципами доказової медицини, в Україні немає. А фармкомпанії зацікавлені у якомога кращих продажах своїх продуктів.

Нагадаємо також, 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабміну, згідно із якою, безоплатно і на пільгових умовах відпускатимуться лікарські засоби, які зареєстровані в Україні в установленому порядку та включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Крім того, кількість неякісних ліків в Україні значно більша, ніж та, про яку звітує Державна служба лікарських засобів і обігу наркотиків. Тому жоден українець не застрахований від використання неякісного або фальсифікованого лікарського засобу, заявив голова координаційної ради громадської організації “Медичний контроль” Ігор Щедрін.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: