Швидко “ставить на ноги”: названо простий і ефективний засіб від застуди

Швидко “ставить на ноги”: названо простий і ефективний засіб від застуди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Курячий суп може бути найкращим засобом від застуди у зимовий період.

Це стверджують вчені з Університету Небраски, передає “Народна Правда” з посиланням на “Телеграф”.

Проведене дослідження показало, що курячий суп може полегшити симптоми інфекцій верхніх дихальних шляхів, оскільки він містить протизапальні сполуки. Раніше також було встановлено, аромат, спеції і тепло супу можуть усувати скупчення слизу, відкриваючи дихальні шляхи.

В ході випробувань експерти вивчили вплив на організм супу, в який входять курка, цибуля, солодка картопля, пастернак, ріпа, морква, стебло селери, петрушка, сіль і перець. Було встановлено, що курячий суп підвищує активність нейтрофілів – найбільш поширених білих клітин крові, які беруть участь в підтримці імунітету і захищають організм від інфекцій. Передбачається, що зниження активності нейтрофілів у верхніх дихальних шляхах викликає симптоми, характерні для застуди та грипу.

За словами вчених, курячий суп може містити протизапальні компоненти, які полегшують симптоми застуди і скорочують тривалість інфекцій верхніх дихальних шляхів. Крім того, курячий суп покращує дегідратацію організму. При застуді вкрай важливо збільшити вживання рідини, так як організм втрачає її через нежить і лихоманки, і курячий суп допомагає відмінно знизити цей дефіцит, кажуть фахівці.

Хоча дослідники не змогли точно визначити компоненти, які дозволяють курячому супу боротися із застудою, вони вважають, що це може бути комбінація сполук, які діють разом.

Нагадаємо, застуду провокує не перепад температури, а велике скупчення людей. Які б ліки хворий не приймав, вона не пройде швидше. Лише прояви її будуть легші.

Раніше “Народна Правда” назвала п’ять помилок, які заважають у лікуванні застуди.

Джерело: Народна Правда