У NASA вразили панорамним виглядом з центру Чумацького Шляху

У NASA вразили панорамним виглядом з центру Чумацького Шляху
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американське космічне Агентство оприлюднило 360-градусне відео, за допомогою якого можна “здійснити прогулянку” центром Чумацького Шляху.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Соцпортал.

Loading...

При створенні ролика були використані дані з космічної рентгенівської обсерваторії “Чандра” і інших телескопів. Відео дає глядачеві неймовірну можливість на власні очі побачити, як виглядають зірки-гіганти і надмасивна чорна діра, що розташовані в центрі нашої Галактики.

За словами фахівців NASA, люди не мають фізичної можливості опинитися в центрі Чумацького Шляху, тому в своїх дослідженнях вчені базуються на даних найпотужніших телескопів, які здатні фіксувати не лише видиме світло, але і рентгенівське і інфрачервоне випромінювання.

Нагадаємо, у нас на Землі є ще мільярд-другий років, перш ніж океани закиплять і планета стане непридатною для життя. Сонце нагріється, перетвориться на червоного гіганта, спалить паливо в ядрі, роздує свої зовнішні шари і стиснеться в білого карлика. Одного разу і наша галактика Чумацький Шлях перестане існувати. Пройде час, і зірок не залишиться, не залишиться їхніх решток і навіть чорних дір. Такою, на думку вчених буде космічна історія нашого дому в космосі.

Раніше ми повідомляли, що 2 жовтня астероїд розміром з автобус пролетів  на порівняно невеликій відстані від Землі.

А в небі над Китаєм вибухнув астероїд.  Астероїд розлетівся на шматки на висоті не менше 40 кілометрів, тому уламки різної величини могли впасти на землю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...