Бойовиків відрізали від світу: стали відомі подробиці

Бойовиків відрізали від світу: стали відомі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

У четвер, 11 січня, в “ДНР” зник зв’язок мобільного оператора Vodafone через пошкодження лінії зв’язку.

Про це повідомили у відділі зовнішніх відносин Vodafone Україна, інформує “Народна Правда” із посиланням на Обозреватель.

Loading...

“Є інформація про пошкодження волоконно-оптичної лінії зв’язку в зоні АТО. Підрядники з’ясовують можливість фізичного доступу до місця пошкодження для проведення ремонтних робіт”, – відповіли в компанії.

У той же час там зазначили, що в разі пошкодження на неконтрольованій Україною території, виправити ситуацію просто не буде можливості.

“Якщо підтвердиться, що пошкодження сталися на неконтрольованій ділянці, у нас немає можливості якось вплинути на ситуацію, так як ми не працюємо на цій території”, – сказали в компанії.

Крім того, представники мобільного оператора повідомили, що наразі більше третини обладнання, розташованого на неконтрольованій території, перебуває в неробочому стані.

Нагадаємо, 31 грудня, на Набережній тимчасово окупованого Донецька з’явився новорічний подарунок від патріотів України. Гілка на одній з ялинок була прикрашена вінком квітів українського національного прапора.

Нагадаємо також,  окупована Макіївка Донецької області зустріла Новий рік і Різдво Христове в злиденному вигляді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...