Сила в правді

Навігація

Ігри у миротворця: навіщо Путін повертає Україні кримське озброєння

Ігри у миротворця: навіщо Путін повертає Україні кримське озброєння Фото: "президент.рф"
в Новини/Політична правда

Вчорашня заява президента РФ Володимира Путіна про те, що Росія готова віддати Україні наше озброєння, яке залишилося в окупованому Криму (кораблі, бойові літаки та бронетехнику), має на меті домогтися пом’якшення економічних санкцій Заходу проти Москви, запроваджених за захоплення та анексію півострова.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на повідомлення економіста, президента Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Михайла Гончара у Facebook.

“Згадайте недавні констатації австрійської міністреси закордонних справ, що санкції проти Росії не діють, та висловлювання німецького міністра закордонних справ щодо необхідності поетапного зняття санкцій з Росії. Очевидно, що Кремль та прокремлівське лобі в Європі домовилось про певну гру, що має завершитися принаймні пом’якшенням санкційного режиму”, — припустив економіст.

На його думку, показово, що представники саме Німеччини та Австрії, країн, які активно проштовхують антиєвропейський проект “Північний потік-2”, висловлюються на цю тему найбільш активно. Причому, не вперше.

“Тут є певний замисел і синхрон з висловлюваннями з Кремля. В Європі потребують жесту доброї волі, сигналу з Кремля. От у Москві й вирішили у притаманній манері зробити жест доброї волі — повернути Україні ОіВТ (озброєння і військову техніку. – Ред.), точніше, те, що від неї залишилось. Чим не жест доброї волі в розумінні кремлівської клептократії? А відповідь з Європи має бути у стимулі для Росії через пом’якшення санкцій”, — вважає політолог.

“Але реальним жестом доброї волі може бути повне і безумовне звільнення усіх політичних бранців Кремля в Криму та Росії, полонених на Донбасі. Кремль дедалі більше зіштовхується з міжнародним тиском щодо цього”, — наголосив президент Центру глобалістики “Стратегія ХХI”.

“Сподіваюсь, що наша клептократія не спокуситься на “подарунок” кремлівських “данайців” та роз’яснить європейським “миролюбцям” та putinversteher (людям, які розуміють Путіна. – Ред.), що за цим стоїть”, — підсумував Михайло Гончар.

Нагадаємо, кілька днів тому міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль заявила, що вважає неефективними санкції Заходу проти Росії, запроваджені 2014 року.

Також нагадаємо, що 11 січня на зустрічі з керівниками російських друкованих ЗМІ та інформаційних агентств Путін заявив, що Росія готова продовжити процес передачі військового майна і техніки Україні.

“Готові передати військові кораблі Україні, які в Криму ще є, готові передати авіаційну техніку, бронетехніку. Щоправда, вона перебуває вся в такому жалюгідному стані, але це вже не наша справа, вона в такому практично й була, за ці роки ніким не обслуговувалася, звісно. Але мова йде про десятки кораблів, десятки бойових літаків”, — заявив Путін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: