Сила в правді

Навігація

Марчук озвучив строки завершення війни на Донбасі

Марчук озвучив строки завершення війни на Донбасі
в Новини/Політична правда

Екс-глава СБУ, колишній міністр оборони і екс-глава українського уряду, а нині — представник України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук вважає, що “гібридна війна” на Донбасі закінчиться раніше, аніж через 25 років, як це було у Нагірному Карабаху, відірваному від Азербайджану вірменськими сепаратистами.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на umoloda.kiev.ua

“Я думаю, що ситуація може бути врегульована на Донбасі і значно раніше. Непросто дуже. Так, світова практика знає Нагірний Карабах (25 років. — Ред.), Північна Ірландія — за 20 років, Колумбія — за 50 років, Палестина… Але там інші складові. Трохи в Північній Ірландії (збройний конфлікт, — Ред.) схожий на наш. Але в тому конфлікті нема “ядерного гравця”, який є іноземною державою”, — сказав Марчук в інтерв’ю 5-му каналу.

Нагадаємо, раніше Марчук заявив, що поки не бачить перспективи введення миротворчого контингенту ООН на Донбас.

Водночас він вважає, що для ситуації на Донбасі можуть підходити два види миротворчих операцій: з підтримання миру і примусу до миру, коли миротворці самі застосовують зброю проти порушників миру або тих, хто нападає на миротворців.

Нагадаємо, Марчук не вперше заявляє, що не бачить вирішення проблеми введення миротворців на Донбас у найближчому майбутньому. Він вважає, що прямі переговори із бойовиками “ДНР” і “ЛНР” зараз є неможливими і небажаними, тому що цього і чекає Росія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: