Сила в правді

Навігація

Медики виявили гормон, який передбачає передчасну смерть

Медики виявили гормон, який передбачає передчасну смерть
в Новини/Соціальна правда

В рамках вивчення вчені досліджували лікарняні записи понад 2000 пацієнтів, які були доставлені в госпіталь в результаті серцевого нападу.

Дослідники з Нової Зеландії виявили в людському організмі гормон, який має функцію передбачення загибелі. Медики уточнюють, що в даному випадку мається на увазі передчасну смерть людини, яка має зв’язок з відхиленнями в роботі двигуна організму, пише “Ортодокс“.

Вчені з’ясували, що причиною загибелі від серцевої недостатності в половині випадків є динамічність певного гормону, в основному пептиду, який відноситься до C-типу. Дане з’єднання головним чином відповідає за діяльність серцево-судинної системи.

В рамках вивчення вчені досліджували лікарняні записи понад 2000 пацієнтів, які були доставлені в госпіталь в результаті серцевого нападу. Відзначається, що в більшості випадків спроби медиків врятувати життя виявилися безуспішними.

В результаті виявилося, що в крові більш ніж половини пацієнтів було виявлено надмірну кількість пептиду C-типу, який негативно впливає на активність роботи серця.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що названо симптоми раку, які з’являються за 2-5 років до початку хвороби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: