Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо овоч, який допоможе швидко поправити зір

Названо овоч, який допоможе швидко поправити зір

Названо овоч, який допоможе швидко поправити зір
в Новини/Світська правда

В ході дослідження американських вчених вдалося встановити корисний продукт, вживання якого допомагає поліпшити зір.

Для успіху варто ввести в свій щоденний раціон брокколі, передає “Народна Правда”.

Цей цінний овоч містить з’єднання – індол-3-карбінол, яке здатне очищати клітини нашого організму від токсинів. Це відбувається завдяки активації білків арілвуглеводневого рецептора, а це, в свою чергу, забезпечує хімічну детоксикацію сітківки ока.

Названо овоч, який допоможе швидко поправити зір

Поступово, в силу віку рецептори знижуються, паралельно знижується чіткість зору і здоров’я очей, що може привести до погіршення зору, розвитку специфічних захворювань і навіть сліпоти.

На жаль, щоб скористатися перевагою важливого з’єднання індол-3-карбінолу, необхідно з’їсти занадто велику порцію брокколі. Тому група вчених з Каліфорнії вирішила добути цілющі молекули, які будуть задіяні для профілактики зорової функції і для здоров’я наших очей. В ході експерименту було отримано з’єднання, яке відповідає властивостям індол-3-карбінолу, але має більш потужний хімічний склад.

Нагадаємо, сліпоту можна побороти за допомогою ґенної терапії – за допомогою перепрограмування клітин, чутливих до світла.

Раніше в Сполучених Штатах Америки було схвалено клінічні випробування імплантату, за допомогою якого можна відновити зір, частково чи навіть повністю. Два роки тому цей пристрій вже було успішно випробувано на тваринах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: