Позначення українців “кольором” у Польщі: на фірмі дали пояснення свого вчинку

Позначення українців “кольором” у Польщі: на фірмі дали пояснення свого вчинку
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Польська компанія Lindab відкинула усі звинувачення в етнічній дискримінації, пояснивши, що футболки жовтого кольору з синіми штаньми носять не лише працівники, які прибули з України, а й інші іноземці.

На підприємстві зазначають, всі співробітники, які не розмовляють польською мовою, зобов’язані одягати жовті футболки, а працівники, які можуть допомогти як перекладачі, відповідно, вдягають помаранчеві, пише Народна Правда з посиланням на Багнет.

Зазначене рішення, яке впроваджене на виробництві вже рік, сприяло ефективній системі комунікацій між співробітниками, підкреслюють у Lindab, додавши, що колір “роби” обраний без підтексту.

Також на підприємстві зазначили, що звернулися за консультаціями до юристів, аби впевнитися, що рішення запровадити “уніформу” різних кольорів не суперечить антидискримінаційним законам.

Нагадаємо, польська компанія Lindab одягла 40 українців, які працюють на виробництві, у робочу форму в кольорах національного прапора України.

Нагадаємо, що в Польщі почав діяти список нев’їзних українців. Фігуранти списку дізнаються на кордоні, якщо спробують заїхати.

Раніше в польському Сеймі приступили до роботи над законопроектом щодо співпраці з Україною з питань реадмісії. 

Джерело: Народна Правда