Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда У Трампа вказали, як Путін використовує ситуацію в Україні на свою користь

У Трампа вказали, як Путін використовує ситуацію в Україні на свою користь

У Трампа вказали, як Путін використовує ситуацію в Україні на свою користь
в Закордонна правда/Новини

Комітет Сенату Сполучених Штатів Америки з міжнародних відносин (United States Senate Committee on Foreign Relations), який відповідає за міжнародне законодавство країни та за фінансування програм міжнародної допомоги визнав корумпованість української влади інструментом агресії РФ проти України.

У своєму двохсотсторінковому звіті комітет зазначив, що найкращою зброєю Кремля проти України була і залишається корупція і допоки Україна не явить політичну волю, аби протистояти корупції, вона так і залишиться вразливою для Росії, зазначають автори документа, пише Народна Правда з посиланням на ua1.com.ua.

Окрім цього, в заяві йдеться, що міцні демократичні інститути, несхильні до корупції, є найкращим захистом від Путіна для всіє Європи.

Нагадаємо, європейські засоби масової інформації мають оприлюднюватимуть матеріали про правові порушення у діяльності Петра Порошенка та корупцію у його оточенні.

А у Брюсселі президенту України Петру Порошенку влаштували “холодний душ” з критики через його невиконані обіцянки.

Нагадаємо, зараз загальний рівень відповідальності президента України становить 41%. Це означає, що за весь період моніторингу він виконав менш як половину своїх обіцянок.

Раніше повідомлялося, що з’явилися докази того, що в НАЗК уникали перевірок декларацій українських чиновників високого рангу. При цьому в НАЗК зробили висновки по декларації президента Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: