Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як омолодити серце: медики назвали дієві засоби

Як омолодити серце: медики назвали дієві засоби

Як омолодити серце: медики назвали дієві засоби
в Новини/Соціальна правда

Співробітники Техаського університету кажуть, що фізичні вправи омолоджують серце і знижують ризик розвитку серцевої недостатності.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на інтернет-видання healthyliving.com.ua.

Починати тренуватися краще до 65 років, поки серце ще має деяку пластичність. Попередні дослідження показали: виконувати вправи потрібно 4-5 разів на тиждень, пише The Hindustan Times.

Учасників нового дослідження розділили на дві групи. Перша група протягом двох років виконувала фізичні вправи під контролем фахівців, а друга (контрольна) група займалася йогою і тренувала відчуття рівноваги. Добровольці займалися приблизно по 30 хвилин 4-5 разів на тиждень.

Через два роки в учасників з першої групи на 18% підвищилося максимальне споживання кисню під час фізичних навантажень. Крім того, еластичність міокарда лівого шлуночка у цих добровольців збільшилася більше ніж на 25%. За словами вчених, сидячий спосіб життя веде до втрати еластичності міокарда лівого шлуночка і розвитку серцевої недостатності.

Нагадаємо, постійне вживання продуктів, багатих калієм, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

Нагадаємо, американські кардіологи з Лос-Анджелеса дійшли висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вища, аніж у інших.

Нагадаємо, фібриляція передсердь – одне з найпоширеніших порушень ритму серця – має різні фактори ризику, серед яких на сьогодні не останню роль відводять цукровому діабету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: